Atsauksmes

Sanita, Kates mamma (pie Dagmāras un Zaķa nāk jau otrais bērns): 
Nodarbībās pozitīvas emocijas varam sasmelties visai nedēļai. Patīk gan vecākiem, gan bērniem.

Baiba, Kristapa mamma
Nodarbības ir interesantas, aizraujošas un izglītojošas. Manam mazajam puikam ļoti patīk.

Kristīne, Marijas mamma
Zaķa mūzikas skoliņa ir lieliska vieta, kur mācīties un atpūsties vienlaikus. Bērns komunicē ar citiem bērniem, kļust drošs, attīsta ritma izjūtu.

Gita, Margaritas mamma
Uz skoliņu ejam gandrīz jau gadu. Ir tik forši, kad var satikt citas mammas un bērnus. Meitiņa nebaidās vairs no svešiem cilvēkiem un ir ļoti sabiedriska. Paldies Dagmārai un Zaķim!

Zane
Laumiņa nodarbības gaida ar lielu prieku. Patīk dziesmiņas un darbošanās. Patīk satikt draugus. Mājās atkārto skoliņā apgūto.

Elīna, Olivera mamma
Ļoti mīļa, jautra un sirsnīga atmosfēra. Daudz smieklu!

Margarita
Metjū skoliņu apmeklē ar prieku. Mājās patīk darboties ar grāmatu, krāsot, dejot un ritmā sist plaukstas. Ļoti patīk Zaķa dziesma un draudzēties ar bērniem.

Alise, Hannas mamma
"Bērni klausās ar pakausi...", tā mums teica Zaķis un Zaķim ir taisnība.Pat tad, ja šķiet, ka nodarbībās bērni ,,dauzās'' un neklausās, atnākot mājās, bērns rāda visu, ko iemācījies: dzied, ritmizē, prot dziesmām vārdus. Bērniem Zaķis patīk. Bērni Zaķi klausa.

Arturs, Hannas tētis
Zaķa skoliņā laiks aizrit ātri un jautri. ,,Pavisam labi būtu, ja Ponijs vēl būtu istabā!”

Oskars, Cecīlijas tētis

Cecīlija visu atceras, kas darīts nodarbībā. Kā atver mājas durvis, tā visu atrāda. Viņa vēl nerunā, bet perfekti izdejo visu, ko iemācījusies.

Inese, Gerdas mamma
Zaķa mūzikas skoliņas brīvlaikā Gerda bija saskumusi. Gerda pati prasa grāmatu, uzšķir lapu un izdzied bildes ar saviem vārdiem, bet pareizās melodijās.

Edīte, Elisas mamma
Elisa nav aizmirsusi vienīgo nodarbību, uz kuru bijām. Gadās, ka uzvelk zeķi vai maisiņu rokā, rāda uz dzied: "Labdien, labdien...." Tiešām apbrīnojami, paldies!

Oksana, Marijas Komarovas mamma
Marija apmeklē mūzikas nodarbības jau gandrīz gadu.
Skaidri redzam izaugsmi bērna attīstībā - Oksana kļuvusi vēl muzikālāka - mājās ik pa laikam dungo mīļākās dziesmiņas. Dancojot pie kādas mūzikas, gandrīz jau prot izjust ritmu, ir kļuvusi radošāka un ar nepacietību gaida katru nodarbību un mīļo zaķi!
Nodarbības ir ļoti pārdomātas un interesantas ne tikai bērnam, bet arī vecākam! Paldies!

Anika, Paulas un Ralfa Sovinsku mamma
Paula un Ralfs nodarbības apmeklē trīs gadus!
Bēbīšu skola ir viena feina padarīšana. Ļoti patīk, ka mazuļi tiek attīstīti caur mūziku. Tas ir lielisks veids kā ļaut mazajiem iemācīties komunicēt ar citiem rotaļu biedriem. Pēc pieredzes varu teikt, ka pēc nodarbībām bērniņi paliek drošāki. Un māmiņām tas ir labs veids, lai izietu sabiedrībā, apmainītos pieredzē ar citām mammām. Nodarbībās ir ļoti sirsnīga gaisotne.
Mēs mājās bieži izmantojam nodarbībās dziedātās dziesmiņas, skaitītos dzejolīšus. Un šīs dziesmas bērni klausās ar lielāku interesi nekā jebkuru citu dziesmu.
Visvairāk mums paveicies ar skolotāju Dagmāru. Viņa ir īstajā vietā, jo visas nodarbības vada ar lielu mīlestību. Skolotāja liekas tāds nepiemērots vārds Dagmārai, gribas viņu par omi saukt! Paldies!

Agnija, Elzas Dreimanes mamma
Elza nodarbības apmeklē jau trīs gadus!
Nodarbības daudz devušas ne tikai meitai, bet arī man pašai, jo uzzināju, kas attiecīgā vecumā bērna attīstībā ir svarīgākais. Elziņa sāka runāt ap gada vecumu! Uzsākot gaitas bērnu dārzā audzinātāja sacīja, ka redz, ka bērns mācījies mūzikas skoliņā, jo ir laba saskarsme, valoda, kustību koordinācija un radošums. Bērnam dārziņā ir viegli.
Arī pati esmu sākusi dziedāt droši un ne tikai šūpuļa dziesmiņas. (Kādreiz dziedājusi klusiņām, lai dzird tikai Elziņa). Patīk nākt uz Zaķa skoliņu, jo Elziņai ļoti patīk.

Gita, Danas Bites mamma
Dana nodarbības apmeklē gandrīz gadu. 
Dana bija ļoti bailīga, tagad kļuvusi droša. Daudz ko iemācījusies darīt pati, mājās atkārto to, ko darījām nodarbībā. Ne tikai Danai, bet arī man patīk nodarbības.

Sandra, Sofijas Makleres mamma
Nodarbības ir devušas rezultātu bērna vispārīgai attīstībai. Ja Sofija dzird mūziku, viņa atsaucas, sāk ritmizēt. Sofijai ļoti svarīga ir komunikācija ar citiem bērniem.

Naģežda, Lauras Gaiķes mamma
Lauriņa nāk skoliņā no 7 mēnešu vecuma, tagad ir 2,3 gadu veca. 
Nodarbības bērnu attīsta fiziski un garīgi. Meitiņa mājās pati atkārto, ko darījusi nodarbībā, dungo, kustās. Laura uz katru nodarbību nāk kā uz svētkiem, neskatoties uz to, ka dzīvojam ļoti tālu, braucam ar sabiedrisko transportu. Bērns ieguvis zināšanas un pozitīvas emocijas. Man patīk Dagmāras profesionālisms un individuālā pieeja katram bērnam. Paldies!

Linda, Dzintara Roko mamma
Dzintars nodarbības apmeklē gandrīz gadu. 
Patīk, ka skoliņā klausāmies dažādu žanru mūziku. Vakar bērns nomainīja multfilmas skatīšanos pret Dziesmu svētku pārraides klausīšanos. Bērnam ir pusotrs gadiņš. Vai nav sasniegums? Svarīga ir saikne ar citiem bērniem.

Eva, Mariusa Miķelsona mamma
Mariuss ir bērns ar speciālām vajadzībām, nodarbības apmeklē gandrīz gadu. 
Mariusam nodarbības ir devušas ļoti daudz, jo bērns ir kopā ar veseliem bērniem. Nodarbības dod pozitīvas emocijas un Mariuss pats jau rāda, ka jāieslēdz mūzika arī mājās, lai var šūpoties, plaukšķināt, ritmizēt. Man pašai, ja ir bijis bēdīgs garastāvoklis, nodarbībās tas pazūd un ir jauni spēki un prieks.

Kaspars, Evelīnas Raģes tētis
Evelīna nodarbības apmeklē sešus mēnešus. 
Evelīnai ir attīstījusies ritma izjūta un kustības ir koordinētākas kā citiem bērniem Evelīnas vecumā.

Aiga, Rūtas Trankales mamma
Aiga nodarbības apmeklē gandrīz gadu. 
Aiga iemācījusies vairāku mūzikas instrumentu nosaukumus un prot tos arī lietot. Viņai kļūst arvien labāka ritma izjūta. Patīk skoliņā dziedātās dziesmas, tās dungo ne tikai nodarbībās. Apguvusi lietu kārtību, jo nodarbībā tiek ievērota secība.

Indra, Rodrigo Ritvara Ļaudama mamma
Zaķa skoliņā ir laba atmosfēra. Mums patīk, ka nodarbība notiek klusi. Bērns sāk pieņemt vienaudžus.

Anželika, Kurta Kleinberga mamma
Kurts pēc mūzikas nodarbības bija ļoti priecīgs, noteikti nāksim vēl!

Zane, Laumas Ļebedevas mamma
Mums ļoti patīk! Ja ir bijis slinkums nākt, tad sajūtu prieku, ka esam atnākušas.

Aiga, Lauras Enkuzenas mamma
Laura skoliņu apmeklē no 10 mēnešu vecuma, jau teju pusotru gadu 
Skoliņā bērnam vienmēr ir ļauts radoši izpausties un nekas nav likts darīt piespiedu kārtā, tāpēc mācibu process un mūzika Laurai sagādā lielu prieku. Domāju, ka tas ir rosinājis manam bērnam attīstību un zinātkāri. Esam ieguvuši jaunus draugus un kopā pozitīvām emocijām piepildītu laiku.

Zanda, Elizabetes Cobeles mamma
Elizabete nodarbības apmeklē jau trīs gadus! No "Zaķa mūzikas skoliņas" esam ieguvuši pozitīvas emocijas, mīlestību pret mūziku, jaunus un lieliskus draugus! Elizabete ir iemācījusies izjust mūzikas ritmu!

Ieva, Ivo mamma
Kopš Ivo nāk skoliņā, viņš dungo visām dziesmām līdzi. Iemācījies darboties ar šķērēm, izrāda lielu interesi par zīmēšanu.