1. jūnijā Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē ģimenes svētku “Lielmutis Fricis un Lielmute Marta” ietvaros norisināsies mazuļu rāpošanas sacensības “Brašais rāpotājs”, kā arī Rožu laukumā notiks Lielā ratu parāde, kas noslēgsies Jūrmalas parkā.

10:00 Brašais rāpotājs
11:30 Rožu laukumā pulcēšanās Lielajai ratu parādei
12:00 Lielā ratu parāde  Rožu laukumā un virzīsies cauri pilsētas ielām līdz Jūrmalas parkam. 
Izpušķotāko ratu un interesantāko tērpu autoriem būs dāvanas no “Huggies” un “Venden”.

“Brašais rāpotājs” būs atraktīvas sacensības pašiem mazākajiem, kuri jau rāpo, bet vēl nestaigā. Sacensībām varat pieteikties līdz 28. maijam, sūtot pieteikumu uz e-pastu: brasaisrapotajs2014@gmail.com, norādot mazuļa vārdu, uzvārdu, vecumu, vecāku kontaktinformāciju un īsu aprakstu par brašo rāpotāju, pieminot arī, cik ilgu laiku tas rāpo. Brašajiem rāpotājiem būs jāpieveic 10 metru distance. Kā pamudināt mazo kustēties vajadzīgajā virzienā un sasniegt finiša līniju – tas ir vecāku un līdzjutēju ziņā.